لوازم جانبی خودرومقایسه محصولات (0)


آفتابگیر اچ دی ویژن وایزر

آفتابگیر اچ دی ویژن وایزر

در نور روز و در جهت نور خورشید رانندگی کردن فوق العاده به چشم های شما صدمه میزند و باعث کم سو شدن و خستگی چشم میشود, اکثر ما با عینک زدن مشکل داریم چون تمیز کردن و شکستن و بسیار مشکلات دیگر دارد..

39,000تومان

اینورتر فندکی دوراسل

اینورتر فندکی دوراسل

زمانی را به یادآورید که در حال رفت‌وآمد یا سفر با اتومبیل هستید. عدم دسترسی به شبکه برق و استفاده از پریزهای دیواری برای شارژ دستگاه‌های الکترونیکی، امری دشوار و ناراحت‌کننده است. خصوصا اگر نیا..

220,000تومان

جاروبرقی فندکی خوردو

جاروبرقی فندکی خوردو

مشخصات کلی جاروبرقی خوردو  : نوع فندکی بدون نیاز به برق و باطری دارای سری  های مخصوص برای دسترسی و جارو کردن نقاط غیر قابل دسترس دارای مخزن تعویض دایمی دارای ابعاد : ارتفاع ۱۱ سانتیمتر ,..

22,000تومان

دستگاه هشدار دهنده خواب راننده

دستگاه هشدار دهنده خواب راننده

علت اصلی درصد زیادی از آمار تصادفات رانندگی با خودرو ، خواب آلودگی راننده میباشد.با استفاده از این دستگاه احتمال خطر تصادفات ناشی از خواب آلودگی را به صفر برسانیدروشی جدید که چند سالی است توسط برخی مح..

39,000تومان

عینک دید در شب HD Vision

عینک دید در شب HD Vision

عينك ديد در شب HD Vision آيا رانندگي و تردد در شب براي شما مشكل است؟ آيا نور هاي انعكاس يافته در آينه ها چشمان شما را آزار ميدهد؟ آيا تلالو نور ها مانع رانندگي راحت شما در شب ميشود؟  عينك ..

29,000تومان

پنکه خورشیدی اتـوکـول

پنکه خورشیدی اتـوکـول

اتوکول خورشیدی بهترین وسیله برای لوازم جانبی خودرو شما بدون نیاز به برق و باطری قابل نصب بر روی شیشه ماشین، خروج هوای گرم داخل ماشین دم نیاز به استفاده از کولر ماشین با جابجایی اسان و بی در..

59,000تومان

کیف ابزار ام پی

کیف ابزار ام پی

مشخصات کلی:- 25 × 23 × 35 - 740 گرم - جهت استفاده در منزل، خودرو و محل کار - 32 × 8 × 40 بسته بندی..

35,000تومان

کیف بزرگ حمل تجهیزات

کیف بزرگ حمل تجهیزات

معمولا در کوه‌نوردی و کمپینگ مجموعه خوراک پزی یکی از وسایل ضروری است. یکی از دغدغه‌های کوهنوردان جمع کردن این مجموعه در یک کیف است. شرکت پریموس این مشکل را با تولید کیف مدل (Carrying Large Bags 73..

30,000تومان

کیف لوازم صندوق عقب

کیف لوازم صندوق عقب

Car Boot Organizerمرتب سازی وسایل صندوق عقب در کیف مخصوص به همین کار دارای استحکام و مقاومت مناسب در برابر قرار دادن وسایل مختلفگر شما هم از بی نظمی صندوق عقب خود خسته شده اید ، یا وسای..

49,000تومان

کیف پشت صندلی خودرو

کیف پشت صندلی خودرو

مشخصات کلی:- 333 گرم - 28 × 3 × 36 بسته بندی - نگهداری وسایل داخل خودرو - امکان تبدیل به کیف دستی - دارای محفظه خنک نگهدارنده..

29,000تومان

نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)