لوازم شخصی برقیمقایسه محصولات (0)


 بندانداز برقی صورت براون

بندانداز برقی صورت براون

بند انداختن یکی از روش های رفع موهای زائد از دوران قدیم بوده که به دلیل رفع موهای زائد و افزایش جریان خون در پوست و زیبا ساختن آن هنوز نیز بسیار مرسوم است و در همه آرایشگاه ها انجام می شود.این ر..

49,000تومان

اپیلاتور رمینگتون

اپیلاتور رمینگتون

مشخصات:- تکنولوژی اصلاح: اپیلاتور - جنس موچین: سرامیک - تعداد موچین: 40 عدد - دارای سر قابل شستشو - قابلیت استفاده به صورت خشک و مرطوب - منبع تغذیه: باتری قابل شارژ(بی سیم) - دارای..

465,000تومان

اپیلاتور فیلیپس

اپیلاتور فیلیپس

اپیلاتور فیلیپس Philips مدل HP6423 با طراحی ارگونومیک به راحتی در دستان شما قرار می‌گیرد و موهای زائد بدن را در کمترین زمان ممکن برطرف می‌نماید. طراحی موچین‌ها در این دستگاه به گونه‌ای است که موها..

190,000تومان

خود تراش Gillette

خود تراش Gillette

همان‌طور که آسیاب برقی در ایران با عنوان مولینکس معروف شد و پودر رختشویی به صورت عمومی، تاید نام گرفت و هنوز هم به دربازکن های منزل آیفون می‌گوییم، خودتراش‌ها هم از روی معروف‌ترین برند موجود در با..

130,000تومان

ماشین اصلاح بدن فیلیپس

ماشین اصلاح بدن فیلیپس

ماشین اصلاح بدن BG2036 فیلیپس نمونه ای بسیار خوش ساخت با طراحی‌ای منحصر بفرد است. در نگاه اول نکته ای که توجه هرکسی را به خود جلب می‌کند وجود دسته ای بلند به همراه این وسیله است که دستگاه روی آن..

240,000تومان

ماشین اصلاح صورت

ماشین اصلاح صورت

هر چند که موی سر یکی از عوامل موثر در زیبایی افراد است، ولی رویش مو در نقاط دیگر همچون صورت نه تنها به زیبایی کمک نمی‌کند بلکه در برخی موارد آزاردهنده نیز هست. از بین بردن موها در این نواحی کمک فر..

295,000تومان

موزن گوش و بینی

موزن گوش و بینی

هر چند که موی سر یکی از عوامل موثر در زیبایی افراد است، ولی رویش مو در نقاط دیگر همچون بینی و گوش نه تنها به زیبایی کمک نمی‌کند بلکه در برخی موارد آزاردهنده نیز هست. برای کمک به حل این مشکل از ابز..

105,000تومان

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)