لوازم آرایشیمقایسه محصولات (0)


بافت مو بابیلیس

بافت مو بابیلیس

مو یکی از مهمترین عناصر زیبایی هر انسانی است. حالت مو یکی از ویژگی‌هایی است که می‌تواند تاثیر بسزایی در زیبایی فرد داشته باشد. موهای صاف، حالت‌دار و فر، هر کدام زیبایی خاص خود را داشته و جلوه‌ا‌ی ..

125,000تومان

بیگودی جادویی

بیگودی جادویی

با جدیدترین نسل بیگودی در منزل موههای خود را بدون استفاده از بابلیس و وسایلقدیمی به تنهایی و بسیار ساده و راحت فر کنید.فقط کافیست موی خود را به داخل بیگودی جادویی مجیک بکشیددقایقی دیگر موههایی زیبا و ..

49,000تومان

تاتو موقت جواهرات

تاتو موقت جواهرات

دستها و بدن خود را به راحتی و با تاتو های براق و جواهری به بهترین نحو دیزاین کرده و در مرکز توجه باشید.تتو موقت طرح جواهر بسیار مناسب و زیبا برای  روی مچ / روی دست و یا حتی بهترین انتخاب برای ت..

39,000تومان

حالت دهنده مو

حالت دهنده مو

دستگاهی چندکاره برای حالت دهی هرچه بهتر به موهاست، این نمونه دارای یک سری صاف کننده، یک سری فر کننده (زبانه باریک 19 میلی متری) و دو حالت دهنده (سر مارپیچ و سر برسی شکل) به ترتیب برای فر سیم تل..

199,000تومان

حالت دهنده مو Remington

حالت دهنده مو Remington

حتما تا به‌حال تجربه قرار گذاشتن برای مهمانی، و شروع یک برنامه‌ریزی برای حضور در آن را داشته‌اید، آن‌هم به بهترین نحو. انتخاب مدل و رنگ لباس، انتخاب کفش مناسب، انتخاب نوع و رنگ آرایش، همه‌ی این‌ م..

160,000تومان

حالت دهنده مو فیلیپس

حالت دهنده مو فیلیپس

داشتن موهای زیبا برای بیشتر افراد مهم است. زیبایی مو می‌تواند شامل رنگ مو، اندازه‌ی مو و حتی حالت و مدل مو باشد. برخی افراد دوست دارند که موهای حالت‌دار داشته باشند، اما برخی دیگر موهای صاف و بدون..

270,000تومان

ساق دست طرح تاتو

ساق دست طرح تاتو

دیگر نگران عوارض تاتو نباشید   با استفاده از این محصول انواع تاتو را بر دستان خود داشته باشید   دارای طرح های جذاب و دیدنی   محافظ در برابر اشعه خورشید   برای آنهای..

29,000تومان

ست طراحی ناخن

ست طراحی ناخن

تنها مهر طراحی ناخن درخشان در جهان این مهر ناخن که با نام مهر ناخن بنفش در بین مشتریان مشهور شده است اکنون جایگاه خود را در میان مشتریان اروپایی باز کرده است دارای شابلن وعکس های مختلف و رنگ ها..

29,000تومان

سشوار فیلیپس

سشوار فیلیپس

زیبایی یکی از خصوصیاتی است که دغدغه‌ی اکثر افراد جامعه است. زیبایی ابعاد مختلفی دارد، از فرم چهره و طراوت پوست گرفته تا سبک لباس پوشیدن. یکی از این موارد که کمک زیادی به ایجاد احساسات خوشایند در م..

100,000تومان

قلم لاک طراحی ناخن

قلم لاک طراحی ناخن

قلم لاک طراحی ناخن Hot Designsطرح جالب و باور نکردنی که کسی تا به حال نمونه آنرا ندیده استبا طراحی ناخن خود به جذابیت خود بیفزایید و چشم ها را خیره کنیدطرح های زیبای ناخن فقط با هات دیزاینروش جديد و آ..

29,000تومان

نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)