داشتن موهای زیبا برای بیشتر افراد مهم است. زیبایی مو می‌تواند شامل رنگ مو، اندازه‌ی مو و حتی حالت و مدل مو باشد. برخی افراد دوست دارند که موهای حالت‌دار داشته باشند، اما برخی دیگر موهای صاف و بدون حالت را ترجیح می‌دهند. البته تمام این انتخاب‌ها بستگی به سلیقه‌ داشته و گاهی باید سبک لباس نیز در انتخاب مدل و حالت مو در نظر گرفته شود. اتو و حالت‌دهنده‌ی مو وسایلی هستند که می‌توان بدین منظور از آن‌ها کمک گرفت.


اتو و حالت‌دهنده‌ی مو HP8698 ساخت شرکت فیلیپس، یک محصول چند کاربردی است. سری‌های مختلف که برای این ابزار طراحی شده این ویژگی را تایید می‌کند. سری فرکننده و برس فرکننده 16 میلی‌متری برای فر کردن موها به کار می‌رود درحالی‌که سری‌های صاف‌کننده و حالت‌دهنده که برای صاف‌کردن و حالت دادن به موها استفاده می‌شود. جنس صفحات اتوی مو معمولا از استیل یا سرامیک است. صفحه‌های سرامیکی این اتو مو برای سلامتی مو مناسب‌تر هستند.


سرامیک عایق الکتریسیته و مقاوم در برابر گرما است. بنابراین میزان انتقال الکتریسیته به مو و ایجاد خطر به هنگام استفاده از اتو مو کاهش می‌یابد. کفه‌های سرامیکی به دلیل مقاومت در برابر حرارات، دیرتر فرسوده می‌شوند و بر همین اساس، عمر بالاتری دارند. همچنین حرارتی که در زیر کفه‎های سرامیکی ایجاد می‌شود، به خوبی در سطح سرامیک پخش شده و آن را داغ می‌کند. اتوهای مو در 3 سایز مختلف ساخته شده‌اند؛ اتوهای کفه پهن، کفه باریک و کفه متوسط. HP8698 با کفه‌های پهن برای افرادی مناسب است، که دارای موهای بلند هستند و می‌خواهند در سریع‌ترین زمان و به راحت‎ترین روش به موهای صاف و خوش‌حالت برسند. یکی دیگر از ویژگی‌های این ابزار آرایش مو، سیستم خاموش شدن خودکار بعد از مدت کوتاهی استفاده نکردن است، که طول عمر آن را افزایش می‌دهد. بنابراین اگر دارای موهای بلند هستید و به یک ابزار چند کاربردی برای صاف‌ کردن یا حالت‌ دادن به موهای خود نیاز دارید، HP8698 انتخاب مناسبی است.
حالت دهنده مو فیلیپس

  • مدل محصول: Philips HP8698 Hair Styler
  • موجودی: در انبار
  • 270,000تومان