این جمله نقل قولی است از میرعلی تبریزی، خطاط نام‌آور ایران. خوش‌نویسی ایرانی زیرشاخه‌ای از خوش‌نویسی اسلامی است. به نوشتن همراه با خلق زیبایی خوشنویسی می‌گویند. خوشنویس علاوه بر نگارش یک متن، اثری هنری با ارزش‌های زیبایی‌شناختی خلق می‌کند. به اعتقاد بسیاری از خوشنویسان ایرانی، زیبایی یا زشتی، خوبی یا بدی معانی به کلمات هم انتقال پیدا می‌کند و نوشتن آنها بر روی نویسنده تأثیر می‌گذارد. به همین دلیل از گذشته‌ در میان خوشنویسان، نگارش مفاهیم عالی و متون معنوی در درجه‌ی اول استقبال و توجه بوده و هنر خوشنویسی برای این افراد، گذرگاهی برای ورود به عالم معنویت بوده است.
خداوند در قرآن کریم، به قلم و آنچه که با آن می نویسند، سوگند یاد کرده و شأن بالایی برای نوشتن قائل شده است. خو‌ش‌نویسی را می‌توان بارز‌ترین هنر در سرزمین‌های اسلامی و هنری مشترک برای تمامی مسلمانان دانست. خوش‌نویسی اسلامی و به ویژه خوشنویسی ایرانی تعادلی است میان تمام اجزا و عناصر سازنده خط. این هنر بالاترین جایگاه را در بین هنرهای اسلامی داراست و همواره دارای ارزش فراوان برای مسلمانان بوده است. به همین دلیل است که آن را هنر تجسم کلام خدا می‌دانند. قرن‌هاست این هنر به‌ عنوان پررونق‌ترین و جلوه‌سازترین شاخه هنر زیباى ایرانى شناخته شده است.
محصول پیش رو یکی از ابزار مهم خطاطی یعنی جاقلمی است. این جاقلمی به صورت کیفی مکعبی شکل و از چرم ساخته شده است. از این کیف می‌توان برای نگه‌داری قلم‌نی، دوات، قط‌زن و دیگر ابزار خطاطی استفاده کرد. جاقلمی یساولی یک کیف دست‌دوز است که با چرم مصنوعی ساخته شده است. این کیف به وسیله‌ی یک زیپ باکیفیت باز و بسته می‌شود. در اطراف این محصول طرح‌های برجسته یا نیمه برجسته‌ی اسلیمی و خوش‌نویسی وجود دارد.مشخصات:

- جامدادی کیفی ساخته شده از جنس چرم مصنوعی به رنگ قهوه‌ای سوخته با نحوه بسته شدن زیپی

- ابعاد: 60 × 60 × 280 میلی متر

- وزن: 145 گرم


توضیحات:

- دست‌دوز

- دارای طرح برجسته‌ی اسلیمیجاقلمی یساولی

  • مدل محصول: YSV-8
  • موجودی: در انبار
  • 25,000تومان