رخت آویز جادویی واندر هنگر ، یک رخت آویز یا چوب لباس عادی نیست
این رخت آویز کلید حل مشکل کمبود جا برای لباس ها در کمد است! با این رخت آویز در کمدهای لباستان تا ۸ برابر حالت قبلی لباس قرار دهید!

یکی از بهترین وسایل برای جوامع امروزی شهری ، وسیله ای مناسب برای سر و سامان بخشیدن به اوضاع لباس در منازل!واندر هنگر یک رخت آویز جادویی است! واندر هانگر مشکل کمبود جا برای لباس ها در کمد را به آسانی حل می کند!
با رخت اویز واندر هنگر لباسهای شما دیگر چروک نخواهد شد.

افرادی که دچار کمبود جا برای لباس های خود در کمد هستند دیگر نگران این موضوع نباشند . رخت آویز جادویی و شگفت انگیز واندرهنگر حجم کمد لباس شما را ۳ برابر افزایش میدهد . شما به وسیله این رخت آویز میتوانید لباس ها را به صورت مرتب در کمد آویزان نموده و علاوه بر جلوگیری از چروک شدن آنها ، از فضای بیشتری که در اختیار شما قرار میگیرد استفاده نمایید .شما میتوانید به وسیله این رخت آویز لباس های خود را
به صورت طبقه بندی شده آویز نمایید
تا از پراکندگی آنها جلوگیری شود

تصاویر را به دقت نگاه کنید. کمد لباسها در تصویر نخست بصورت کاملا نامرتب می باشد ولی همان کمد با همان میزان لباس به شیوه ای که در تصویر دوم ملاحظه می کنید کاملا مرتب و منظم شده است بطوریکه جا برای آویزان کردن لباس های اضافی نیز داریم.

با تهیه واندر هنگر دیگر با مشکل کمبود فضای کمد لباس روبرو نیستید و نیاز به خرید کمد اضافه ندارید پکیچ شامل ۸ عدد رخت آویز می باشد.

رخت آویزتوجه داشته باشید ، رخت آویز واندر هنگر دارای بست های کوچکی هست که با فشار در یکدیگر قفل میشود و را محکم مینماید . متاسفانه کالاهای درجه ۲ با استفاده از مواد اولیه نا مناسب نیز در بازار موجود میباشد که به خاطر خشکی مواد ، در اولین فشار این بست ها دچار شکستگی میگردد . ما به شما تضمین میدهیم که کالای ارسال شده از نوع درجه ۱ و با کیفیت بسیار بالا میباشد .ویژگی های رخت آویز واندر هنگر چیست ؟

قابل استفاده بر روی هر نوع جا رختی
وسیله ایی ایده آل برای آپارتمان ها، خوابگاه ها و مکانهای کوچک
برای نگهداری لباسهای فصلی به اندازه کافی جا داره
همچنین برای کیف و کمربند نیز مناسب است

رخت آویز وندر هنگر

  • مدل محصول: Wonder hanger
  • موجودی: در انبار
  • 39,000تومان