چاقو یکی از وسایل کاربردی است که در همه آشپزخانه ها کارایی دارد. هر چقدر چاقوی آشپزخانه از کیفیت بالایی برخوردار باشد بالاخره تیغه آن کند می شود و آنجاست که شما از داشتن آن لذت نمی برید و دنبال راهی برای تیز کردن چاقوی خود می گردید. بهترین وسیله برای تیز کردن چاقوها دستگاه چاقو تیز کن نایف شارپنر اصل می باشد.
طرز کار این وسیله بسیار راحت و ساده می باشد. کافیست چاقو تیزکن نایف شارپنر را روی سطحی افقی و کاملا صاف (مثلا میزهایی که روی آن از جنس شیشه ، مرمر ، MDF براق و هر چیزی که کاملا صاف باشد) قرار داده و دستگیره آن را گرفته و رو به پایین بکشید تا کاملا به سطح زیرین خود چسبیده و تکان نخورد. با چند بار کشیدن چاقو روی تیغه های چاقو تیز کن ، چاقوی شما کاملا تیز خواهد شد. توجه کنید که با این چاقو تیز کن چاقو های دندانه اره ای را نمی توان تیز کرد و مناسب این کار نیست!
برای تیز کردن چاقو هم استفاده از روشهای سنتی مثل نعلبکی و سرامیک یا چاقو تیز کن های قدیمی هم زحمت زیادی میخواد و هم خیلی خطرناک می باشد. پایگاه اینترنتی دی ال سل ، چاقو تیز کن حرفه ای و کاملا بی خطر Knife Sharpener رو به شما پیشنهاد می کنه.


چاقو تیز کن نایف شارپنر محصول تست شده و مورد نیاز در هر خانواده

چاقو تیز کن حرفه ای نایف مخصوص خانوارها

برای آنهایی که از عدم تیزی چاقو شکایت دارند


چاقو تیزکن

  • مدل محصول: Knife Sharpener
  • موجودی: در انبار
  • 29,000تومان