پد ضد عرق آندر آرم شیلد با لایه محافظ و جذب و خشک کننده عرق خود به راحتی و یک بار برای همیشه شما را از شر عرق های زیر بغل و لکه های زرد رن و مرطوب بر روی لباس نجات خواهد داد. الیاف استفاده شده در پد ضد عرق آندر آرم شیلد بسیار نرم و انعطاف پذیر است و مطمئنا شما با یک بار استفاده آن را همیشه همراه خود خواهید داشت و به تمام دوستان خود نیز پیشنهاد خواهید داد.
پد ضد عرق آندر آرم شیلد

ساخته شده از الیاف کاملا نرم و شکل پذیر با انعطاف پذیری بسیار بالا

غیر قابل مشاهده توسط دیگران

قابل استفاده در انواع پوشاک مردانه و زنانه

بی ضرر برای پوست و ضد آلرژی و بدون بو

دارای لایه خشک کننده و خنثی کننده عرق


پد ضد عرق آندر آرم شیلد در بسته های دوازده تایی عرضه وارائه می شود. قابلیت جذب رطوبت این پد ها بسیار بالا است و شما می توانید به راحتی از این پد ها استفاده کنید. هم چنین الیاف نرم استفاده شده در این پد باعث می شود شما در حین استفاده از آن هیچ گونه ناراحتی و یا مزاحمتی را احساس نکنید. این پد به هیچ عنوان برای پوست بدن ضرر ندارد و هیچ گونه آلرژی و حساسیتی را نیز بر روی پوست ایجاد نمی کند. عرضه مستقیم و بدون واسطه این پد در فروشگاه اینترنتی بهترین تخفیف نیز منجر به کاهش قیمت تما شده این محصول و حذف واسطه ها در امر فروش شده است. گارانتی هفت روزه تست و تعویض این پد ها نیز خود تضمین کننده کیفیت و کارایی آنها است .
اگر شما نیز از شر عرق های زیر بغل خود خسته شده اید و این عرق ها حسابی شما را خجالت زده و کلافه می کند ما به شما پد ضد عرق آندر آرم شیلد را پیشنهاد می دهیم. این پد با استفاده از یک لایه خشک کننده و خنثی کننده عرق به راحتی تمام عرق ایجاد شده در زیر بغل شما را جذب و مانع از ایجاد لکه های زرد و آزار دهنده بر روی لباس شما می شود. بدنه این پد نیز از الیاف بسیار نرم و انعطاف پذی ساخته شده است. این پد بسیار نازک و نرم بوده و به هیچ عنوان توسط اطرافیان شما دیده نخواهد شد. با این پد می توانید به راحتی و به صورت بیست و چهار ساعته از لباس و ظاهر خود حفاظت کنید و لکه ها را برای همیشه حذف کنید. این پد هم چنین محدود به لباس خاصی نیست و به راحتی در انواع پوشاک آقایان و بانوان قابل استفاده است.ویژگی های پد ضد عرق Underarm Shields:

– محافظت ۲۴ ساعته از پوشاک

– بسیار نازک و انعطاف پذیر

– دارای الیاف بسیار نرم

– قابلیت جذب فوق العاده

– دارای لایه خشک کننده و خنثی کننده عرق

– بی ضرر برای پوست

– ضد آلرژی و بدون بو

– قابل استفاده در انواع پوشاک زنانه و مردانه

– غیر قابل مشاهده توسط دیگران
پد ضد عرق

  • مدل محصول: Underarm shields
  • موجودی: در انبار
  • 29,000تومان